s600.jpg

Ana Özellikler

Ultra yüksek bant genişliğine sahip NTP zaman sunucusu
GNSS uyduları üzerinden Stratum 1 Operasyonları
Tamamı patentli NTP donanım zaman damgasına sahip dört standart GbE bağlantı noktası (isteğe bağlı iki ek 10 GbE bağlantı noktası)
Yerleşik DoS algılama ve koruma
Güvenlik duvarı korumalı, güvenlikle güçlendirilmiş NTP ReflectorTM
Yüksek güvenlikli şifre paketi ile web tabanlı koruma
NTP izleme, grafik oluşturma ve MRU günlüğü
UTC'ye göre olağanüstü zaman doğruluğu
Genişletilmiş çevresel özellikler
TACACS+, RADIUS, LDAP, x.509 ve daha fazlası
Tüm bağlantı noktalarında IPv6/IPv4
Rubidium Atomik Saat veya OCXO osilatör yükseltmeleri
Çift Güç Kaynağı Seçeneği
Galileo / GLONASS / BeiDou / QZSS / SBAS seçeneği
PTP Çoklu bağlantı noktası/profil büyük yönetici seçeneği
PTP Giriş seçeneği
GNSS Karıştırma ve Sahtekarlık Tespiti, Koruma ve Analiz Seçeneği
Yüz binlerce NTP istemcisini senkronize eder
Gönül rahatlığıyla hizmet operasyonları için güvenlik açısından güçlendirilmiş
Kolay ağ yapılandırması ve uyarlaması için çoklu GbE NTP bağlantı noktaları
Gelişmiş günlük dosyası ve zaman damgası hassasiyeti ve kullanılabilirliği için sınıfının en iyisi zaman doğruluğu
Modern ağlar ve iş operasyonları için çok güvenilir ve kullanımı kolay ağ zaman cihazı
DISA/DoDIN Onaylı Ürün

Yüksek Performanslı, Gelişmiş Güvenlikli Ağ Zaman Sunucusu

Güvenlikle güçlendirilmiş NTP Reflector™ teknolojisine sahip yeni SyncServer S600 GPS / GNSS, Stratum 1 ağ zaman sunucusu, güçlendirilmiş ağ işlemlerinde ağ zaman hizmetleri sağlamak için çalışan BT ağ yöneticileri için ağdaki zaman hizmetlerinin güvenliğini, doğruluğunu ve güvenilirliğini artırır . S600 ağ zaman sunucusu, kesin donanım tabanlı Ağ Zaman Protokolü (NTP) zaman damgaları sağlamak için tasarlanmıştır.

S600 Stratum 1 Ağ Zaman Sunucusu Eşsiz doğruluk ve güvenlik, bugün ve gelecekte kullanıcı ağının ve iş operasyonlarının ihtiyaçlarını karşılamaya hazır güvenilir ağ zaman hizmetleri için olağanüstü kullanım kolaylığı özellikleriyle tamamlanmıştır.

Dağıtılmış sistemler arasında güvenli, hassas ağ senkronizasyonu ve doğru zaman damgası, yasal uyumluluk, SyncServer-DISA veri analizi, veri kaydı, denetim ve diğer birçok uygulama için çok çeşitli kurumsal BT pazarları için kritik öneme sahiptir. Örneğin, yüksek frekanslı ticaret piyasalarında, ESMA'nın MiFID II direktifi gibi son mali düzenlemeler, her zamankinden daha katı düzey zamanlama doğruluğu ve zaman damgası ayrıntı düzeyine sahiptir. Finansal piyasalar ve piyasa katılımcıları yüksek oranda birbirine bağlı olduğundan, bu düzenlemeler dünya çapındaki piyasa katılımcıları üzerinde dalgalı bir etkiye sahiptir. Microsemi'nin SyncServer S600'ü gibi doğru, güvenilir ve yeni MiFID yönetmeliklerine ve gelecek SEC gereksinimlerine uyumlu bir ağ zaman işleyişi mimarisi seçmek hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Yüksek Güvenlik ve KapasiteMiFID 2 ağ senkronizasyonu | mikro yarı

Dört standart GbE bağlantı noktası ve isteğe bağlı 10 GbE bağlantı noktası, tümü bir araya geldiğinde, donanım zaman damgası ve telafisi kullanarak saniyede 10.000'den fazla NTP isteğini kolayca işler. S600 CPU'ya giden tüm trafik, hizmet reddi (DOS) saldırılarına karşı koruma için bant genişliği ile sınırlıdır. Önemli ölçüde daha sağlam ve güvenli NTP zaman sunucusu işlemleri için, saniyede 360.000 NTP isteği yapabilen %100 donanım tabanlı NTP paket işleme ile güvenlikle güçlendirilmiş NTP Reflektörünü etkinleştirin. Her zaman olduğu gibi, bir SyncServer S600, Windows zaman sunucularına, NIST zaman sunucularına, genel NTP sunucularına veya genel olarak ücretsiz internet zaman sunucularına kıyasla çok daha güvenli bir ağ zamanlama senkronizasyonu çözümüdür. Güvenlik duvarınızın arkasında ve kontrolünüz altında SyncServer S600 gibi özel bir NTP zaman sunucusu, çok güvenli, doğru ve güvenilir bir NTP çözümüdür.

IEEE 1588 PTP Grandmaster ve/veya IEEE 1588 PTP Slave

Kesin zaman doğruluğu talep eden uygulamalar, IEEE 1588 Kesin Zaman Protokolü'nden (PTP) yararlanabilir. S600 IEEE 1588 PTP çıkış lisansı, S600'ün her bir LAN bağlantı noktasında yerleşik donanım zaman damgasından yararlanarak PTP çok bağlantı noktalı/profil büyük yönetici işlemlerini etkinleştirir. Ek olarak, IEEE 1588 PTP Girişi seçeneği, GNSS'nin bir zamanlama referansı olduğu gibi PTP'nin bir zamanlama referansı olmasını sağlar. GNSS'ye yedek olarak kullanıldığında PTP Girişi seçeneği idealdir çünkü daha doğru bir PTP bağımlı işlemi için sabit asimetrik yol gecikmelerini ortadan kaldırmak için PTP Grandmaster'a giden ve giden PTP yolunu kalibre eder.

Eşi görülmemiş NTP Doğruluğu

Stratum 1 seviye S600, GNSS uydularındaki atomik saatlerden doğrudan nanosaniyelik doğru zaman elde eder. 72 kanallı entegre bir GNSS alıcısı kullanarak, görünen her uydu izlenebilir ve doğru ve güvenilir zamanı korumak için kullanılabilir. Doğrudan uydu görünürlüğünün sınırlı olabileceği kentsel kanyon ortamlarında bile, konumun manuel olarak girilmesi, tek bir aralıklı uydudan bile doğru zaman elde etmek için yeterli olabilir.

Gelişmiş Güvenilirlik için Çoklu GNSS Constellation Desteği

Standart GPS takımyıldızına ek olarak Galileo, GLONASS, BeiDou, QZSS ve SBAS takımyıldızları için destek ekleyen Multi-GNSS takımyıldızı lisansı ile zamanlama bütünlüğü, uydu sinyali sürekliliği ve zamanlama güvenilirliği geliştirilebilir. Daha fazla uydu görüntülendiğinde, kentsel kanyonlar gibi zorlu ortamlarda zamanlama performansı iyileştirilebilir. Tüm SyncServer S600 NTP zaman sunucuları, bir yazılım lisansıyla etkinleştirilmeye hazır GNSS donanımıyla birlikte gönderilir.

Zamanlama ve Tasarım Güvenilirliği

Microsemi'nin patentli Aktif Termal Kompanzasyon Teknolojisi ile birleştirilmiş 72 kanallı GNSS alıcısı, 15ns RMS'den UTC'ye kadar sınıfının en iyi zaman doğruluğu sağlar. Şiddetli şok ve titreşim testlerine tabi tutulmuş dayanıklı bir donanım tasarımı ve çalışma sıcaklığı aralığını çok geniş bir -20DegC ila 65DegC aralığına çıkaran yüksek güvenilirlik bileşenleri ile bunu engelleyin. Ayrıca, zaman hizmet kesintilerini önlemek için SNMP tuzak etkin izleme ile ikili güç kaynağı seçeneğini seçin. Tüm Microsemi NTP zaman sunucularında olduğu gibi, Rubidium atom saati gibi yüksek performanslı bir osilatöre yükseltme, bir GNSS hizmet kesintisi durumunda S600'ü uzun süre doğru tutar.

Performans, Esneklik ve Güvenlik için iki İsteğe Bağlı 10 GbE bağlantı noktasına sahip dört GbE bağlantı noktası

S600, her biri NTP donanım zaman damgası ile donatılmış dört ayrılmış ve yalıtılmış GbE Ethernet bağlantı noktasına sahiptir. İsteğe bağlı olarak, toplam 6 LAN bağlantı noktası için iki ek 10 GbE SFP+ bağlantı noktası eklenebilir. Bunlar, yüksek bant genişliğine sahip NTP performansı sağlamak için mikrosaniye ve nanosaniye hassas zaman damgalarına sahip çok yüksek hızlı bir mikroişlemciye bağlanır. Bu, saniyede 10.000 NTP isteğine hizmet etme ihtiyacını fazlasıyla karşılar.

Sezgisel, Güvenli ve Kullanımı Kolay Web Arayüzü

Modern web arayüzü, S600 için birincil kontrol arayüzüdür. Üniteyi çevrimiçi duruma getirmek için tuş takımı ve ekran kullanıldığında, tam durum ve işlevler, iyi organize edilmiş sol taraftaki genişleyen/daraltan gezinme menüsü aracılığıyla kolayca bulunabilir. Mantıksal organizasyon ve sezgi ile birleştirilmiş bir bakışta gösterge panosu sunumu

  DokümanlarBoyutuİndir
1

SyncServer S600 - NTP ve PTP Ağ Zaman Sunucusu

989 KB