s650.jpg

Ana Özellikler

15ns RMS'den UTC'ye (USNO) GPS aracılığıyla
1x10-12 Frekans Doğruluğu
Eşsiz ve yenilikçi FlexPortTM teknolojisi ile modüler zamanlama mimarisi
En popüler zamanlama sinyali girişleri/çıkışları, temel Zamanlama G/Ç modülünde (IRIG B, 10 MHz, 1 PPS, vb.) standarttır.
IRIG A/B/C37/E/G/NASA/2137/XR3/HaveQuick/PTTI dahil olmak üzere ek zaman kodu G/Ç
T1/E1 Telekom G/Ç mevcut
Dört GbE bağlantı noktası standart, tümü patentli NTP donanım zaman damgalı, isteğe bağlı iki ek 10 GbE bağlantı noktası
NTP izleme, grafik oluşturma ve MRU günlüğü
Yüksek güvenlikli şifre paketi ile web tabanlı yönetim
-20DegC ila 65DegC çalışma sıcaklığı, şok ve titreşim onaylı
Tüm bağlantı noktalarında IPv6/IPv4
Rubidium Atomik Saat veya OCXO osilatör yükseltmeleri
Çift güç kaynağı seçeneği
Üstün 10 MHz düşük faz gürültü seçenekleri
Galileo / GLONASS / BeiDou / QZSS / SBAS seçeneği
PTP çoklu bağlantı noktası/profil büyük yönetici çıktı seçeneği
PTP Giriş seçeneği
GNSS Karıştırma ve Sahtekarlık Tespiti, Koruma ve Analiz Seçeneği
GNSS alıcısı kurulu olmayan S650i modeli
1PPS /Harici Olay Ölçümü seçeneği
Günün Saati Tetiklemeli Programlanabilir Darbe seçeneği
Fiber optik çıkışlı ve girişli zamanlama I/O modülleri
FlexPortTM zamanlama teknolojisi verimli ve uygun maliyetli bir şekilde yenilikçi "herhangi bir sinyal, herhangi bir konektör" teknolojisi ekleyerek eski tarz sabit sinyal modülleri/BNC'lerin doğasında bulunan boşa harcanan alanı ortadan kaldırır
Kolay ağ yapılandırması ve uyarlaması için çoklu GbE ağ bağlantı noktaları
Uzun ürün ömrü ve geniş uygulama kapsamı için güvenilir ve sağlam tasarım
Sıkı IA gereksinimleri için birçok güvenlikle güçlendirilmiş, ağ tabanlı özellik
DISA/DoDIN Onaylı Ürün

Yeni SyncServer S650 Zaman ve Frekans Enstrümanı, Microsemi FlexPort™ teknolojisini kullanarak benzeri görülmemiş bir senkronizasyon esnekliği ve performansı sağlar. GPS referanslı S650, çok çeşitli uygulamalara kolayca uyarlanabilen, sınıfının en iyisi senkronizasyon performansı gerektiren modern elektronik sistemler ve ağlar için tasarlanmıştır.

Modüler Microsemi S650, en iyi zaman ve frekans enstrümantasyonunu benzersiz esneklik ve güçlü ağ/güvenlik tabanlı özelliklerle birleştirir. Zamanlama sinyali esnekliği seviyesi güçlüdür ve tutarlı çıkış sinyallerinin kesin kalite GPS Enstrümanında herhangi bir bozulma olmadığı için ek sinyal dağıtım kasası ihtiyacını ortadan kaldırabilir.

Eşsiz Esneklik

GPS Enstrümanı Sekiz BNC konektörlü temel Zamanlama G/Ç modülü, en popüler zamanlama G/Ç sinyalleriyle (IRIG A, IRIG B, IRIG E, IRIG G,
10 MHz, 1PPS ve benzeri). Daha fazla esneklik gerektiğinde, SyncServer-DISAthe benzersiz Microsemi FlexPort Teknolojisi
seçeneği, altı BNC'nin desteklenen herhangi bir çıktı vermesini sağlar
sinyal(zaman kodları, sinüs dalgaları, programlanabilir oranlar),
tümü güvenli web arayüzü üzerinden gerçek zamanlı olarak yapılandırılabilir.
İnanılmaz BNC-by-BNC konfigürasyonu çok
mevcut 1U alanının verimli ve uygun maliyetli kullanımı.

Zamanlama ve Tasarım Güvenilirliği

Microsemi'nin patentli Aktif Termal Dengeleme Teknolojisi ile birleştirilmiş 72 kanallı GNSS alıcısı, 15ns RMS'den UTC'ye (USNO) mükemmel doğruluk sağlar. MIL STD 810G testine tabi tutulmuş dayanıklı bir donanım tasarımı, çalışma sıcaklığı aralığını çok geniş bir -20DegC ila 65DegC aralığına çıkaran yüksek güvenilirliğe sahip bileşenler ve bir çift güç kaynağı seçeneği ile bunu engelleyin. Ayrıca, Rubidium atom saati gibi yüksek performanslı bir osilatöre yükseltme, bir GNSS hizmet kesintisi durumunda S650'yi uzun süreler boyunca doğru tutar.
Ultra Yüksek Performanslı NTP Zaman Sunucusu

S650, mikrosaniye kalibreli NTP zaman damgası doğruluğunu korurken yüz binlerce ağ istemcisini zahmetsizce destekleyebilir. NTP zaman sunucusu istek aktarım hızı, NTP zaman damgası doğruluğunu korurken 10.000 istek/saniyeyi aşar. Güvenlik Lisansı seçeneği etkinleştirilirse, NTP ReflectorTM, NTP bağlantı noktasının ek güvenlik sağlamlaştırma avantajıyla birlikte 15ns kalibreli zaman damgası doğruluğu ile saniyede 360.000'den fazla NTP isteğini işleyebilir. Bu, bir LAN üzerinde kolayca milisaniyenin altında NTP istemci senkronizasyonu doğruluğuna çevrilebilir.

IEEE 1588 PTP Büyük Usta

Çok hassas zaman doğruluğu talep eden uygulamalar, kesin zaman protokolü (PTP) olan IEEE-1588'i dağıtabilir. S650 IEEE-1588 PTP çıkış lisansı, GbE bağlantı noktaları ve isteğe bağlı 10 GbE bağlantı noktaları dahil olmak üzere S650'nin her bir LAN bağlantı noktasında yerleşik donanım zaman damgasından yararlanarak PTP çok bağlantı noktalı/profil büyük yönetici işlemlerini etkinleştirir. Her bağlantı noktası, tek bir S650'nin ağ üzerinde aynı anda birden fazla büyük yönetici olarak çalışmasını sağlayan farklı profillere ve ayarlara sahip benzersiz bir PTP büyük yöneticisi olarak yapılandırılabilir.

Üstün Düşük Faz Gürültüsü

Üstün düşük faz gürültüsü (LPN) 10 MHz sinyalleri gerektiren uygulamalar için iki farklı LPN modülü mevcuttur. Her modülün sekiz adet son derece yalıtılmış 10 MHz LPN çıkışı vardır ve her modül mükemmel seviyelerde LPN veya Ultra LPN performansı sunar.
Gelişmiş Güvenilirlik için Çoklu GNSS Constellation Desteği

Galileo, GLONASS, BeiDou, QZSS ve SBAS takımyıldızları için destek ekleyen GNSS seçeneği ile zamanlama bütünlüğü, uydu sinyali sürekliliği ve zamanlama güvenilirliği iyileştirilebilir. Daha fazla uydu görüntülendiğinde, kentsel kanyonlar gibi zorlu ortamlarda zamanlama performansı iyileştirilebilir. Tüm SyncServer S650'ler, bir yazılım lisansıyla etkinleştirilmeye hazır GNSS donanımıyla birlikte gönderilir. S650, S650i modelinde GNSS olmadan da mevcuttur.

Güvenli Ağ

Dört standart GbE bağlantı noktası ve isteğe bağlı iki 10 GbE SFP+ bağlantı noktası, donanım zaman damgası ve telafi kullanarak saniyede 10.000'den fazla NTP isteğini karşılar. S650 CPU'ya giden tüm ağ trafiği, hizmet reddi (DoS) saldırılarına karşı koruma için bant genişliği ile sınırlıdır. Daha güvenli NTP işlemleri için, tamamı %100 donanım tabanlı NTP paket işleme ile saniyede 360.000 NTP isteği yapabilen isteğe bağlı Security-Hardened NTP ReflectorTM'i etkinleştirin. Reflektör aynı zamanda CPU'yu koruyan bir güvenlik duvarıdır ve CPU'ya giden NTP olmayan trafiği bant genişliği ile sınırlandırır. Ayrıca anormal derecede yüksek NTP trafiğine karşı DoS algılama, bildirim ve koruma ile donatılmıştır.

DISA/DoDIN Onaylı Ürün

DISA Ortak Birlikte Çalışabilirlik Test Komutanlığı (JITC), SyncServer S650 Ağ Zaman Sunucusunu Siber Güvenlik/Birlikte Çalışabilirlik uyumluluğu için test etmiş ve onaylamış ve Savunma Bakanlığı Bilgi Ağı (DoDIN) Onaylı Ürünler Listesi'nde (APL) listelemiştir. SyncServer S650, bir Zamanlama ve Senkronizasyon cihazı olarak kritik Birleşik Yetenek Gereksinimlerini karşılar ve ortak askeri kullanım için onaylanmıştır.
Yerleşik Donanımdan Yararlanın

SyncServer S650, Security-Hardened NTP Reflektör, PTP çıkışları ve PTP girişi gibi yazılım lisans anahtarları aracılığıyla etkinleştirilen ek yerleşik donanım özellikleri içerir.

Standart Yönetim Erişim Güvenliği

Beklenen ağ yönetimi protokollerinin tümü S650'de standarttır. Bunlara zorunlu parola erişimi, yalnızca HTTPS/SSL (yüksek şifrelemeli şifreleme paketi kullanılarak), SSH, erişim kontrol listeleri, hizmet sonlandırması, SNMPv2/v3 ve NTP MD5 kimlik doğrulaması dahildir. S650'ye giden tüm trafik, DoS saldırılarına karşı koruma için bant genişliği ile sınırlıdır.

Sezgisel, Güvenli ve Kullanımı Kolay Web Arayüzü

Modern web arayüzü, S650 için birincil kontrol arayüzüdür. Üniteyi çevrimiçi duruma getirmek için tuş takımı ve ekran kullanıldığında, tam durum ve işlevler, iyi organize edilmiş sol taraftaki genişleyen/daraltan gezinme menüsü aracılığıyla kolayca bulunabilir. Mantıksal organizasyon ve sezgisel kontrollerle birleştirilmiş bir bakışta pano sunumu, S650'yi yapılandırmayı oldukça kolaylaştırır.

Deneyim Önemlidir

SyncServer model serisi, Symmetricom'a kadar uzanan 4. neslindedir. Symmetricom'da ilk SyncServer'ı ve diğer birinci sınıf sunucuları kuran aynı zamanlama uzmanları, şu anki SyncServer S600 ve SyncServer S650 neslini kuranlarla aynı. Harika bir zaman sunucusu oluşturmak kolay değildir ve deneyim önemlidir. syncServer her nanosaniyede kusursuz çalışması gereken bir cihazdır ve her nanosaniye bir öncekinden farklıdır. Böylece şirket adı Symetricom'dan Microsemi'ye ve şimdi de Microchip'e değişirken, dünyanın en iyi zaman sunucularını oluşturma taahhüdü devam ediyor.

  DokümanlarBoyutuİndir
1

SyncServer S650 - IRIG-B, 10 MHz, 1 PPS çıkışlı GPS Referanslı NTP Zaman Sunucusu

1,140 KB