Demiryolu RF Kablosu ve Anten Analiz Kiti

Bird'ün yeni Demiryolu RF Kablo ve Anten Analizörü çözümü, teknisyenlerin demiryolu endüstrisinde yüksek kaliteli hizmet ağlarını sürdürmelerini sağlayan kapsamlı bir kit sağlar. Yedekli iletişim ihtiyacına dayalı olarak, Bird's Cable & Antenna Analyzer, demiryolu alanında hedeflenen iletişim protokolleri için güvenilirliği artırır ve sürdürülebilirliği sağlar. Acemi ve uzman kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan kullanımı kolay analizörümüz, sorunları zaman alıcı ve pahalı onarımlar haline gelmeden önce bulur.

Bird's RailHawk™ RF Demiryolu Test Kiti, UHF analog/dijital radyo sistemlerinin yanı sıra GSM'yi test etmek için özel olarak tasarlanmış SiteHawk el tipi analizörünün, Bird'ün tak ve çalıştır güç sensörünün kanıtlanmış anten ve kablo testi işlevselliğini birleştirmenin sonucudur. -R/LTE-R ses/veri sistemleri - ve tüm gerekli yükler, adaptörler ve kablolar tek bir sağlam taşıma çantasında.

Sorununuzu çözmek için bileşenlerin değiştirilmesinin deneme yanılmalarından kaynaklanan iletişim eksiklikleri, arıza süresi ve masraflardan kaçının.

ÖZELLİKLERİ

RF kablolarını ve antenlerini, sorunların maskelendiği DC'de değil, çalışma frekansında test edin.
Kaynakta RF kablosu, konektör ve anten sorunlarını bulun.
FDR (Frekans Alanı Yansıma Ölçümü), kritik sistem bileşenlerinin bekleyen arızalarını maskeleyebilen diğer ölçüm tekniklerinden farklı olarak, çalışma frekansındaki hataları saptar.
Arızaya Mesafe (DTF) modu, kablo ve anten sistemi uzunluğu boyunca her bir mesafe noktasında VSWR veya Geri Dönüş Kaybı seviyelerini çizebilir.
Kablo Kaybı işlevi, belirli bir frekans aralığında kablo sisteminin ekleme kaybını ölçer.
Bird güç sensörlerine, depolama cihazlarına ve pil şarjına bağlantı için OTG USB iletişim portu.

KİT BİLEŞENLERİ

RailHawk, Kablo ve Anten Analizörü
7020-1-010101, 350 MHz - 4 GHz, 0.15 - 150W RF Güç Sensörü
SK-CAL-MN-C6, Kalibrasyon Kombo
Sert Taşıma Çantası
4240-401, Adaptör Kiti
4240-550, Adaptör Kiti, 7/16" DIN
25-T-MN, 25W RF Sonlandırma

  DokümanlarBoyutuİndir
1RailHawk-Railway-Test-Kit1,362 KB