DI-8B sinyal koşullandırma modülleri (dahil değildir) için 8 giriş içeren bağımsız özellikli (SD karta kaydeder) düşük maliyetli, taşınabilir, Ethernet veri toplama sistemi, flash belleğe 14400 örnek/saniyeye kadar maksimum verim oranı. Uzaktan kumanda işlemleri, yazılım ve belgeler için güç kablosu, Ethernet kablosu, çıplak stereo jak içerir.

DATAQ Instruments'ın DI-718B Serisi, genel amaçlı ve sinyal koşullandırma gerektiren bağımsız veri kaydı uygulamaları için tasarlanmış dört ürünlü bir cihaz ailesidir. Arayüz seçenekleri USB veya Ethernet'tir. DI-718B cihazları, bağımsız özelliği olan veya olmayan olarak da satın alınabilir. Bu seçeneğe sahip olmayan cihazlar, veri toplama sırasında bilgisayarın USB veya Ethernet bağlantı noktasına bağlı kalmalı ve alınan verileri depolamak için bilgisayarın kendi programını ve belleğini kullanmalıdır. Bağımsız veri kaydı seçeneğine sahip cihazlarda, alınan verilerin saklanabileceği standart Güvenli Dijital (SD) bellekleri kabul eden yerleşik bir soket bulunur. SD bellekler, dijital kameralarda ve MP3 çalarlarda kullanılan yaygın olarak bulunan yığın depolama aygıtlarıyla aynıdır.

Kompakt ve düşük maliyetli DI-8B amplifikatörler, doğrudan DI718B'ye takılabilir ve dünyanın en küçük tam işlevsel izole analog sinyal koşullandırıcılarıdır. Her DI-8B modülü, bir giriş sinyalini korur, filtreler, yükseltir ve izole eder ve neredeyse tüm endüstriyel ölçümler için gelişmiş bir sinyal koşullandırma çözümü sağlar. Hem DI-718B hem de DI-8B modüllerinin kompakt yapısı, sınıfındaki en küçük veri kaydedici/alma aracını oluşturmak için bir araya gelir. Tüm DI-718B cihazları, yerleşik DI-8B modülü arka paneline erişim sağlamak için çift, çıkarılabilir, 16 konumlu vidalı terminal konektörleriyle birlikte verilir. Aletler, bir alüminyum taban, tamamen çelik sarma ve alüminyum uç plakalardan oluşan küçük bir (13.81D × 10.48W × 3.81 santimetre; 5.4375D × 4.125W × 1.5H inç) muhafaza içine yerleştirilmiştir.

 

  DokümanlarBoyutuİndir
1

DATAQ DI-718B Serisi Veri Toplama Ünitesi

1,934 KB